altyazılı film No Further Mystery

Vicious Fun 2020 filmi konusu: 1980'lerin millî bir endişe dergisinde film eleştirmenliği fail Joel, kendi halinde genç bir adamdır. Ikinci sınıf sabık sundurmaı daha çok bambaşka bir yöne sahih ilerleyecektir.

Marines sent on a classified mission to Afghanistan find themselves trapped in a military hospital with no memory of how they got there.

Accused of a ruthless murder he never committed or witnessed, Bryan Mills goes on the run and brings out his particular seki of skills to find the true killer and clear his name.

tercih ediyorlar. Birde bazı filmleri yalnızca altyazılı yöntem ile izlemek isteyen bir seyirci kitlesi henüz bulunuyor. Bu azcaımsanmayacak kadar çok olan izleyici kitlesi örneğin Fast & Furious kabilinden macera ve iş mahmul filmlerin dinamitını dublajsız olarak tatmak istiyorlar.

A simpleminded, sheltered gardener becomes an unlikely trusted advisor to a powerful businessman and an insider in Washington politics.

Mobster and hit man Jimmy Conlon başmaklık one night to figure out where his loyalties lie: with his estranged son, Mike, whose life is in danger, or his longtime best friend, mob boss Shawn Maguire, who wants Mike to üleş for the death of his own son.

If you are at an office or shared network, you güç ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

In the dead of a Wyoming winter, a bounty hunter and his prisoner find shelter in a cabin currently inhabited by a collection of nefarious characters.

A man suffering a family loss enrolls in a class about care-giving that changes his perspective on life.

Son zamanlarda aşırı derecede eşeysel arzulara mevla olan bir zen, insanlarla çok lüks bağ kuramadığı midein bu arzularını dindirmekte sorun yaşamaktadır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

A successful investment banker struggles after losing his wife in a tragic car crash. With the help of a customer service rep and her young son, he starts to rebuild, beginning with the demolition of the life he once knew.

Made in Italy - İtalyan Yazı 2020 yapımı filmi sitemizden 1080p kalitesinde dual izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz türkçe dublaj evet da altyazılı orjinal dilinde filmw.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı doğrusu bilahare seda eklendikten sonra sunulduğunu başkalık ettirmeden izletmektir. Bir gayrı bileğişle türkçe dublaj film izleyicisine filmin muahharen seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi selen tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *